Marzenie o nauce. Programy stypendialne EFC dla uczniów.

7 years ago by in Nowości

Wielu utalentowanych uczniów szkół gimnazjalnych marzy o nauce w najlepszych liceach, których poziom nauczania będzie stanowić solidny fundament dla dalszego rozwoju oraz przyszłości. Wszyscy dobrze wiemy, że wiąże się to często z większymi wydatkami, utrudnieniami, szczególnie kiedy dzieci mieszkają w bardzo małych miejscowościach, położonych daleko od elitarnych szkół lub pochodzą z ubogich rodzin. Na szczęście mamy wiele organizacji (fundacji, stowarzyszeń) oraz ludzi dla których los młodych uzdolnionych polaków nie jest obojętny. Wszystkim nam zależy, aby utalentowane dzieci mogły dalej rozwijać swoje pasje oraz zaspokajać głód wiedzy.
Jedną z nich jest „Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czarneckiego”, która dba o młode talentów.

EFC_nazwa | Nowości |

W najbliższą środę, tj. 15.02.2017 EFC otwiera nabór do VII edycji programu stypendialnego „Marzenie o nauce”. Program stypendialny Marzenie o Nauce, polega na finansowaniu utalentowanym uczniom nauki, w najlepszych liceach w Polsce. Program skierowany jest do zdolnej młodzieży kończącej gimnazjum, pochodzącej z miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców. Osoby, które zgłoszą się do programu, pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny oraz zostaną przyjęte do szkoły wskazanej przez EFC mogą liczyć na wsparcie przez cały okres nauki w liceum.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie: http://www.efc.edu.pl/pl/co_robimy/stypendia_marzenie_o_nauce

efc2017_plakat | Nowości |

pobierz plakat