Avtek TouchScreen Pro: interaktywne monitory z Androidem

8 years ago by in Interaktywna szkoła, monitor interaktywny Tagged: ,

Avtek TouchScreen Pro to nowa seria monitorów interaktywnych opartych o system Android. Dedykowane firmom oraz placówkom oświatowym monitory dostępne są w wersjach 55, 65 i 84-calowych.

Avtek TouchScreen łączą wysokiej klasy monitory LCD LED z funkcjami dotykowymi. Z przodu wyświetlacze pokryte są 4 mm hartowaną szybą, a rama została wykonana z aluminium.Dwa mniejsze modele posiadają rozdzielczość FullHD, natomiast Avtek TouchScreen 84 Pro ma rozdzielczość 4K.

Duże dotykowe ekrany zostały stworzone z myślą o konferencjach, prezentacjach, spotkaniach projektowych. Urządzenia są przystosowane do pracy z komputerami  z system Windows 10. Nie potrzeba podłączać do nich żadnego innego urządzenia, aby cieszyć się wieloma funkcjami. Dzięki systemowi Android możemy odtwarzać muzykę, filmy i grafiki bezpośrednio z pendrive’a, podobnie z plikami Office. Na obrazy możemy na nosić notatki. Natomiast podłączając telewizor do sieci przewodem LAN zyskamy dostęp do przeglądarki internetowej.

Monitory interaktywne to przede wszystkim urządzenia bardzo trwałe. Monitor jest przystosowany do obsługi Windows 10. Opcjonalnym rozwiązaniem jest tzw. Computer4Touch ? pozwala ono na otrzymanie systemu All-in-one składającego się z monitora i wbudowanego, bardzo wydajnego komputera z dyskiem SSD 120 GB. Monitor interaktywny to połączenie wysokiej klasy monitora LCD o rozdzielczości Full HD (lub UItra HD dla 84?) i podświetleniu LED z funkcją dotykową. Zastosowanie 4 mm, hartowanej szyby poddanej specjalnemu procesowi utwardzania gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Rama monitora została wykonana z aluminium najwyższej jakości a jej design dodaje nie tylko estetyki, ale i wzmacnia konstrukcję urządzenia, zwielokrotniając jego żywotność i bezpieczeństwo użytkowania. Matowa powierzchnia monitora eliminuje większość refleksów zewnętrznego światła, dzięki czemu monitor zapewnia doskonałą widoczność obrazu w każdych warunkach. Technologia pozycjonowania w podczerwieni wykorzystująca nowy algorytm odczytu i przesyłania danych, pozwala na wyższą rozdzielczość, precyzję i dokładność. Wielkim atutem tych urządzeń jest bardzo długa żywotność. Mogą one pracować nawet 50.000 godzin i są praktycznie bezobsługowe. Dwa wysokiej jakości głośniki zapewniają przestrzenny dźwięk o doskonałych parametrach, które uzyskano dzięki zastosowaniu cyfrowego przetwornika najnowszej generacji.

Firma Projekcja Sp. z o.o. dostarczyła powyższe rozwiązania do kilku szkół oraz firm. W najbliższym czasie, przygotujemy Państwu dokładny opis działania oraz opinię naszego klienta. Do końca lutego w Szkole Podstawowej nr 83 we Wrocławiu zostanie zainstalowanych 9 monitorów interaktywnych Avtek TouchScreen 65″ PRO

Przypominamy, iż każda Szkoła, może nabyć monitor interaktywny z 0 stawką VAT
Pełną ofertę na zakup monitów, znajdą Państwo pod tym linkiem: www.projektor.pl