Czy podłoga może uczyć i bawić? O magicznym dywanie słów kilka.

6 years ago by in Bez kategorii

Magiczny Dywan to inaczej interaktywna podłoga. W uproszczeniu jest to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny. Jego funkcjonalność umożliwia szerokie zastosowania w każdym pomieszczeniu, na jasnym i jednolitym podłożu. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy, a na interaktywnych reklamach kończąc.

1481366155-technonicol-magiczny-dywan-wre-czenie-urodziny-korporacji6 | Bez kategorii |

Magiczny dywan – interaktywne narzędzie edukacyjne.

Osoba, podczas zabawy, integruje się w jej tok, za pomocą ruchów rąk lub nóg. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad powierzchnią podłogi i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 X 3 metry.

8d59a945b9b726ddb6864b9134503d00 | Bez kategorii |

Maginczy dywan – schemat działania.

Zaletą jest niezwykła łatwość obsługi, wyłącznie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Jest to zasada zbliżona do obsługi domowego telewizora. Magiczny Dywan to podłoga interaktywna zaprojektowana przez polskich inżynierów.

Magiczny Dywan jest zgodny z dyrektywami Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczących bezpieczeństwa dzieci i nie posiada żadnych elementów typu odsłonięte lustra, które mogą stanowić zagrożenie.

magiczny-dywan | Bez kategorii |

Magiczny dywan Funtronic – sprawdzona jakość.

Dla kogo przeznaczony jest Magiczny Dywan?
Magiczny Dywan wraz ze swoimi animacjami przyciąga odbiorców, co powoduje, że produkt ten ma bardzo szerokie zastosowanie:

• rehabilitacja dzieci, młodzieży i osób starszych,
  • przedszkola i szkoły (gry i zabawy, nauka, współpraca, rewalidacja),
  • ośrodki zabaw dla dzieci (sale zabaw, świetlice, domy kultury),
  • miejsca kultury (muzea, wystawy, spektakle),
  • branża reklamowa (targi, konferencje, dni otwarte, imprezy),
  • miejsca ekspozycji (galerie handlowe, sklepy, hotele, kluby).

Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkiego video, aby mogli Państwo zobaczyć jak działa „Polski Magiczny Dywan”.