Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna – ćwiczenia interaktywne

5 years ago by in edukacja wczesnoszkolna, Interaktywna szkoła Tagged: , , , , ,

abc | edukacja wczesnoszkolna, Interaktywna szkoła | bajki, darmowe bajki, gry dla dzieci, interaktywna nauka, nauczanie wczesnoszkolne, nauka literek

LearningApps – Lekcje na tablicę interaktywną. Zbuduj samodzielnie grę, którą wykorzystasz podczas lekcji.

domowyprzedszkolak.pl – dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na stronie domowy przedszkolak znajdą Państwo gry, zabawy i mnóstwo pomysłów na poprowadzenie ciekawych, interaktywnych zajęć.

kiddoland.pl dla uczniów klas 0-2. Gry i zabawy pogrupowane na kategorie z j.polskiego (nauka literek), matematyki, plastyki, geografii, zapamiętywanie i rozpoznawanie kształtów. Najlepsze dla klas 1-2. Pięknie zaprojektowane, kolorowe, przejrzyste. Niestety minusem jest to, że nie wszystkie materiały są darmowe.

grydladzieci.pl dla uczniów klas 0-2. Gry i zabawy dla przedszkolaków oraz klas 1-2.

miniminiplus.pl dla dzieci w wieku przedszkolnym. Strona mini mini przeznaczona jest dla najmłodszych, czyli przedszkolaków. Dzieci mogą znaleźć tutaj gry z ulubionymi postaciami z bajek.

eprzedszkolaki.pl – strona gdzie znajdą Państwo multimedialne zajęcia przedszkolne, edukacyjne kary pracy oraz materiały okolicznościowe.

www.yummy.pl – strona dla przedszkolaków i uczniów klas 1-2, bardzo dużo interaktywnych gier i zabaw. Strona zbudowana jest w stylu bajki ,, dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster”. Istnieje możliwość przełączenia strony na język angielski.

http://pisupisu.pl – interaktywna nauka literek oraz karty pracy do wydrukowania dla nauczycieli.

http://www.bajkidoczytania.pl – bogaty zbiór darmowych bajek do czytania, a także kolorowanek edukacyjnych do druku.

http://www.mamswojswiat.plserwis Mam Swój Świat przeznaczony jest dla dzieci z autyzmem – to obszerna baza profesjonalnie przygotowanych ćwiczeń, gier i zabaw, które pozwalają dziecku ćwiczyć abstrakcyjne i logiczne myślenie.