Aktywna Tablica 2017 – wyniki i podsumowanie rządowego programu.

6 years ago by in Aktywna Tablica, Dofinansowanie Tagged: ,

Szanowni Państwo w ostatnim czasie ukazała się lista Szkół, które otrzymały w tym roku dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Aktywna Tablica. Serdecznie gratulujemy wszystkim Placówkom Oświatowym, które już w tym roku otrzymały możliwość profesjonalnego wyposażenia sal lekcyjnych. Cieszymy się również, że wśród szkół znalazło się wiele tych, którym udzielaliśmy wsparcia podczas przygotowywania dokumentów dla Organów Prowadzących.

Trzymamy również kciuki za te szkoły, które będą ubiegać się o dofinansowanie w przyszłym roku. Jak zawsze służymy Państwu pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Co do doświadczenia, wyposażamy Szkoły i inne instytucje w sprzęt interaktywny od 2007 roku na terenie całej Polski. To nie tylko kwestia cen, które mamy naprawdę konkurencyjne, ponieważ współpracujemy z producentami od momentu, kiedy zaczynali na polskim rynku. To również kwestia odpowiedzialności wobec naszych klientów. Na czym ta odpowiedzialność polega? Na wybraniu urządzeń, które są najbardziej dopasowane do konkretnej szkoły, biorąc pod uwagę wielkość klas, grupę dzieci, nauczyciela, który z tymi dziećmi na co dzień będzie pracował itp. Nasza odpowiedzialność to również wdrożenie nauczycieli do swobodnej pracy z urządzeniami TIK oraz odpowiedzi na każde pytanie nauczyciela zarówno w kwestiach merytorycznych jak i technicznych.

Drodzy Państwo, aby w natłoku bombardujących nas reklam, powyższy tekst nie brzmiał jedynie jak dobrze spreparowany slang marketingowy należałoby podać przykłady. Te przykłady to nasze realizacje (w zakładce realizacje znajduje się galeria zdjęć), lista instytucji, dla których realizowaliśmy projekty, m.in. wyposażenie 33 klas w nowo wybudowanym, pięknym budynku ZSP 21 przy ul. Kłodzkiej we Wrocławiu w 2017 roku, wyposażenie 20 klas w SP nr 1 we Wrocławiu w 2015 roku, wyposażenie Włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie w monitory interaktywne oraz wiele innych. Proponujemy wysokiej klasy sprzęt i otrzymujemy od producentów specjalne zniżki dla Szkół, które otrzymały dofinansowanie w programie Aktywna Tablica.

Pobierz wykaz wszystkich szkól zakwalifikowanych do objęcia wsparciem finansowym w ramach programu Aktywna Tablica w województwie dolnośląskim. Wyniki z pozostałych województw znajdą Państwo na stronach Kuratoriów Oświaty.

Jeżeli chcą Państwo dobrać najlepsze z możliwych rozwiązań do klas w Państwa Szkołach proszę do nas zadzwonić, poniżej numery i adresy e-mail do naszych specjalistów w dziale edukacyjnym.