2 sprawdzone sposoby na idealny apel szkolny. Sprawdź podczas najbliższego święta 11 listopada.

6 years ago by in akcesoria, Nowości Tagged: , , , ,

Wyobraźmy sobie taki wyjątkowy dzień, kiedy uczniowie klas szkoły podstawowej wraz z Paniami nauczycielkami oraz Panami nauczycielami z wielkim zaangażowaniem przygotowują uroczysty apel. Będą na nim przemówienia, występy muzyczne i teatralne oraz recytacja pięknych wierszy, a wszystko to z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Dzień Niepodległości 11 listopada to jedno z najważniejszych świąt narodowych. W roku 2017 obchodzimy 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Upamiętnia ono wydarzenia z 11 listopada 1918 roku, kiedy Polska odzyskała wolność po 123 latach niewoli. Dla Nas, obywateli Polski jest to bardzo ważny dzień. Z szacunku i wdzięczności dla Naszych rodaków, którzy byli odważni, wytrwali i waleczni chcemy przygotować coś wyjątkowego. Zawsze w takich chwilach chcemy aby wszystko wypadło idealnie, jednak często pojawia się wtedy taka znana nam wszystkim niedogodność, stoimy pośród uczestników, patrzymy w stronę prowadzących, albo jakiejś małej dziewczynki, która recytuje wierszyk i nic nie słyszymy. Nie słychać, a nie stoimy nawet w pobliżu ostatniego rzędu. Znamy dobrze ten scenariusz, prawda? Nasz zespół Projekcja-EDU zwrócił uwagę na tą sytuację i zaczął szukać rozwiązania. Były testy, próby i rozmowy. I pewnego dnia Eureka! Fonestar!

ash-201U | akcesoria, Nowości | fonestar, głośnik bezprzewodowy, głośnik bluetooth, głośnik do szkoły, nagłośnienie na apel

Zestaw nagłośnieniowy Fonestar ASH-201U

Fonestar to głośniki, które ściągnęliśmy z gorącej Hiszpanii. Bezprzewodowy głośnik o dużej mocy wraz z bezprzewodowym mikrofonem, dostępny jest w dwóch wersjach – o mniejszej mocy z funkcją Karaoke Fonestar BOX-35LED oraz większej mocy Fonestar ASH-201U. Znakomicie sprawdza się podczas apeli, wykładów, pikników i wszelkich zajęć zarówno w budynku, na Sali gimnastycznej, na basenie czy na świeżym powietrzu. Fonestar daje możliwość profesjonalnej regulacji dźwięku, co likwiduje pogłos, echo i inne elementy, które pogarszają jakość dźwięku.

Zakochałam się w tym głośniku, kiedy prowadziłam warsztaty z programowania robotów dla licznych grup i okazało się, że wszyscy doskonale mnie słyszą, a ja wracam do domu bez zdartego gardła i co najważniejsze jest prosty w obsłudze. Zestaw Fonestar ASH-201U uratował nawet w lipcu wykład mądrej i bardzo odważnej, kochającej mamy trójki dzieci (zapraszam na bloga Pani Angeliki angelikacafe.com). Jeżeli mają Państwo ochotę sami przetestować głośniki w swojej szkole, to zapraszamy do kontaktu.